Daredevil 1. Sezon izle


Yükleniyor
Reklamı Geç
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
3.604 views
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Daredevil 1. Sezon izle

Daredevil 1. Sezon izle Marvel için “Deradevil” ilk göz ağrısı gibi bir şeydir. Çünkü “Korkusuz” filmi 2003 yılında vizyona girmiştir. Marvel orada film ustalığını pek konuşturamamıştır. O zamanlardaki teknolojik imkanlarla şimdiki imkanlar arasında dağlar kadar fark vardır. 2015 yılının başlarında televizyon ekranlarına gelecektir. Matt Murdock isminde şahsiyet nüfuslu bir avukattır. O gündüzleri avukatlığını yapıp geceleri korkusuz olarak sokaklara çıkmaktadır. Onun bir kaza sonrası görme yetileri zayıflamıştır. Radyoaktif bir sıvıya aşırı derecede maruz kalan bünyesi görme yetilerini etkilemiştir.
Bunun olması onun hayatını zora koşacakken diğer yetileri mükemmel bir düzeyde iyileşmiştir. Çok iyi duyuyor ve hücreleri çok hızlı iyileşiyordur. Filmin yönetmen kadrosu oldukça kalabalıktır. Adam Kane, Bill Everett, Drew Goddard, John Paesano, Matthew J. Lloyd, Phil Abraham ve Stan Lee gibi ünlü yönetmenler bu dizinin yönetmenliğini üstlenmişlerdir. Oyuncu kadrosunda ise Alexander Blaise, Bob Gunton, Charlie Cox, Elden Henson, Geoffrey Cantor, Ilan Krigsfeld, Judith Delgado, Mike Carlsen, Peter Claymore, Rosario Dawson, Scott Glenn, Steve Ferrarie, Toby Leonard Moore, Vincent D’Onofrio ve Vondie Curtis-Hall gibi bir çok yetenekli oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır.

Tür: Aksiyon, Dram, Suç, YABANCI DİZİLER

Yapım: (2015) ABD

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Adam Kane, Bill Everett, Drew Goddard, John Paesano, Matthew J. Lloyd, Phil Abraham, Stan Lee

Oyuncular: Alexander Blaise, Bob Gunton, Charlie Cox, Elden Henson, Geoffrey Cantor, Ilan Krigsfeld, Judith Delgado, Mike Carlsen, Peter Claymore, Rosario Dawson, Scott Glenn, Steve Ferrarie, Toby Leonard Moore, Vincent D'Onofrio, Vondie Curtis-Hall

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Gizli Sayılar izle

IMDB Puanı: 7.9

5 views izlenme
Match Point Türkçe Dublaj izle

IMDB Puanı: 7.7

114 views izlenme
Mary And Max Türkçe izle

IMDB Puanı: 8.2

109 views izlenme
Creation hd izle

IMDB Puanı: 6.7

124 views izlenme
9 (Dokuz) Türkçe Dublaj izle

IMDB Puanı: 7.1

213 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?