OUR.Host - Azerbaijan Hosting Provider!
Daredevil 1. Sezon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 4,955 Görüntülenme

Daredevil 1. Sezon izle

((2015) ABD)

Yönetmen:

Adam Kane, Bill Everett, Drew Goddard, John Paesano, Matthew J. Lloyd, Phil Abraham, Stan Lee

Oyuncular:

Alexander Blaise, Bob Gunton, Charlie Cox, Elden Henson, Geoffrey Cantor, Ilan Krigsfeld, Judith Delgado, Mike Carlsen, Peter Claymore, Rosario Dawson, Scott Glenn, Steve Ferrarie, Toby Leonard Moore, Vincent D'Onofrio, Vondie Curtis-Hall
Daredevil 1. Sezon izle Marvel için “Deradevil” ilk göz ağrısı gibi bir şeydir. Çünkü “Korkusuz” filmi 2003 yılında vizyona girmiştir. Marvel orada film ustalığını pek konuşturamamıştır. O zamanlardaki teknolojik imkanlarla şimdiki imkanlar arasında dağlar kadar fark vardır. 2015 yılının başlarında televizyon ekranlarına gelecektir. Matt Murdock isminde şahsiyet nüfuslu bir avukattır. O gündüzleri avukatlığını yapıp geceleri korkusuz olarak sokaklara çıkmaktadır. Onun bir kaza sonrası görme yetileri zayıflamıştır. Radyoaktif bir sıvıya aşırı derecede maruz kalan bünyesi görme yetilerini etkilemiştir.
Bunun olması onun hayatını zora koşacakken diğer yetileri mükemmel bir düzeyde iyileşmiştir. Çok iyi duyuyor ve hücreleri çok hızlı iyileşiyordur. Filmin yönetmen kadrosu oldukça kalabalıktır. Adam Kane, Bill Everett, Drew Goddard, John Paesano, Matthew J. Lloyd, Phil Abraham ve Stan Lee gibi ünlü yönetmenler bu dizinin yönetmenliğini üstlenmişlerdir. Oyuncu kadrosunda ise Alexander Blaise, Bob Gunton, Charlie Cox, Elden Henson, Geoffrey Cantor, Ilan Krigsfeld, Judith Delgado, Mike Carlsen, Peter Claymore, Rosario Dawson, Scott Glenn, Steve Ferrarie, Toby Leonard Moore, Vincent D’Onofrio ve Vondie Curtis-Hall gibi bir çok yetenekli oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır.
Загрузка...
Filmi izledikten sonra Yorumlarınızı esirgemeyin. (Dostlar filmə baxdıqdan sonra aşağıda rəy yazmağı unutmayın)


Reklamı Geç
25

Загрузка...
  • Yorumlar
  • Detaylar